0850 303 9137

Hizmet Sözleşmesi

1-)Web Cloud İnternet Hizmetleri, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Web Cloud İnternet Hizmetleri'ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Web Cloud İnternet Hizmetleri müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Web Cloud İnternet Hizmetleri'ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)Web Cloud İnternet Hizmetleri, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Müşteri, Web Cloud İnternet Hizmetleri hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)Web Cloud İnternet Hizmetleri Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri , Web Hosting,Reseller,MSSQL) hizmetlerinde olası bir veri kaybında Web Cloud İnternet Hizmetlerinden hak talep edemez.Tüm hizmetlerde müşteri kendi yedeği ve verilerinden sorumludur.

7-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

8-)Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur Web Cloud İnternet Hizmetleri adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatilmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .

9-)Web Cloud İnternet Hizmetleri, müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

10-)Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Web Cloud İnternet Hizmetleri'nin www.WebCloud.com.tr adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Web Cloud İnternet Hizmetleri servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

11-)Müşteri'nin Web Cloud İnternet Hizmetleri'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

12-)Müşteri İlişkileri: Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda WebCloud'un ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Web Cloud İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Web Cloud İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Web Cloud İnternet Hizmetleri'nin https://webcloud.com.tr/hizmet-sozlesmesi.php web adresinde yayınlanmaktadır.