0850 303 9137

İade Sözleşmesi

1-) VDS/VPS/Web Hosting/Reseller hizmetlerinde 3 gün içerisinde müşterinin geri iade etme talebinde bulunabilir.Hizmetin 3 günü geçen iade talepleri göz ardı edilecektir.
2-) Hizmet iptali söz konusu olduğunda kullanılan tutar hesaplanır ve kesinti yapılarak krediye eklenir eğer müşteri geri iade istiyorsa %25 kesinti yapılarak Ziraat Bankası aracılığı ile gönderilir.
3-) Geri iade kapsamına girecek kişilerin Web Cloud İnternet Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.
4-) Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.
5-) Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.
6-) Kiralık sunucu,sunucu barındırma hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir. Hiç bir koşulda (veri kaybı, teknik sorun, abuse ihlali vb.) müşterilerimize geri iade yapılmaz.
7-) Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
8-) Sunucu barındırma hizmetleri, dedicated ve kiralanan İPV4, İPV6 bloklarında iade söz konusu değildir.